Rezerwacja apartserwis1@gmail.com

Zarządzanie Apartamentami Domkami

Zarządzanie i obsługa apartamentów oraz domków w Zakopanem

O nas

Doskonale znamy rynek turystyczny w Zakopanem, Białce Tatrzańskiej i Kościelisku. Specjalizujemy się w kompleksowym zarządzaniu apartamentami, oraz domkami, a także pensjonatami. Pozyskiwanie klientów to nasze pasja , dlatego jesteśmy tak skuteczni. Przekonaj się, jak szybko Twój apartament w naszych rękach zamieni się w żyłę złota.

Z naszych analiz wynika, że od pewnego czasu, przyjazdy do Zakopanego, uległy zmianom, niemal połowa pobytów, to pobyty 2-3 dniowe, więc twój apartament może być wynajęty nawet 2, lub 3 razy w tygodniu.

Zoptymalizujemy cenę

Na bieżąco optymalizujemy cenę wynajmu Twojego apartamentu. Bierzemy pod uwagę m.in. takie zmienne jak obłożenie, sezon, działania konkurencji, tendencje rynkowe a nawet prognozy pogody. Zawsze przyświeca nam zasada maksymalizacji zysków.

Przygotujemy apartament na przyjęcie gości 

Dbamy o czystość i stan techniczny Twojego apartamentu. Zapewniamy zestaw kosmetyków w łazience, kuchenne środki czystości, uzupełniamy też artykuły pierwszej potrzeby, np. herbatę. Na gości będzie czeka czysta, pachnąca pościel i ręczniki. Gwarantujemy hotelowy standard czystości.

Zapewnimy opiekę rezydenta

Wiemy, o co pytają goście, przyjeżdżający do Twojego apartamentu i co jest dla nich ważne podczas pobytu. Dlatego nasz rezydent, oprócz przyjęcia i pożegnania gości, służy potrzebnymi informacjami i pomocą. A jeśli zdarzy się nieprzewidziana sytuacja, jest pod telefonem niemal przez całą dobę.

Posprzątamy i naprawimy

Po odebraniu kluczy od gości, posprzątamy apartament. W utrzymaniu perfekcyjnej czystości pomaga szczegółowa lista kontrolna. Jeśli zdarzą się drobne usterki od spalonej żarówki po obluzowaną klamkę, zajmie się nimi nasza ekipa techniczna.

Zapytamy gości, jak oceniają pobyt

Wszystkich gości, którzy zarezerwują pobyt za pośrednictwem naszego systemu rezerwacyjnego, prosimy o opinie. Możesz je przeczytać na naszym portalu bezpośrednio pod opisem Twojego apartamentu(obecnie komentarze niewidoczne).

Pokażemy Twój apartament z najlepszej strony

Jeśli zdecydujesz się na współpracę, przygotujemy profesjonalną sesję zdjęciową oraz opis apartamentu na nasz portal rezerwacyjny. Podkreślimy te aspekty, na które klienci najczęściej zwracają uwagę przy wyborze miejsca na pobytu.

Zarzucimy sieci

Dotarcie do potencjalnego gościa jeszcze nigdy nie było tak proste i trudne zarazem. Dlatego do promocji Twojego apartamentu wykorzystujemy różnorodne kanały. Współpracujemy ze specjalistami od reklamy i pozycjonowania w sieci i w mediach społecznościowych, wykorzystujemy marketing bezpośredni. Na bieżąco analizujemy, które metody najlepiej sprawdzają się w przypadku Twojego apartamentu.

Dotrzemy do gości z wszystkich zakątków świata

Od lat współpracujemy z największymi międzynarodowymi portalami rezerwacyjnymi, takimi jak Booking.com czy Airbnb Jako firma zarządzająca siecią apartamentów korzystamy z lepszego pozycjonowania ofert, dlatego jest bardzo prawdopodobne, że klient w pierwszych wynikach wyszukiwania zobaczy właśnie Twój apartament.

Dlaczego jeszcze warto powierzyć nam swój apartament?

Know-how
Sami prowadzimy swoje apartamenty, dlatego doskonale znamy oczekiwania i zachowania klientów przyjeżdżających na Podhale. Wiemy, czego potrzebuje grupa znajomych, para, klient biznesowy czy rodzina z dziećmi. Wypracowane i sprawdzone mechanizmy obsługi gości wykorzystujemy w zarządzaniu Twoim apartamentem.

Zespół profesjonalistów
Na jak największe obłożenie i zysk Twojego apartamentu pracuje kilka osób w Dziale Sprzedaży i Dziale Obsługi Klienta. Wspomagają nas specjaliści od marketingu i reklamy, ekipa sprzątająca i techniczna.

Przejrzyste zasady
Podpisujemy umowę najmu apartamentu /domku na czas nieokreślony z minimum 3-miesięcznym wypowiedzeniem. Za obsługę apartamentu / domku pobieramy prowizję w wysokości 20% przychodu( nie wliczona jest prowizja np. booking, czy Airbnb, czy też innych portali noclegowo-ogłoszeniowych. Rozliczamy się do 15 dnia każdego miesiąca: otrzymujesz od nas w terminie przelew na konto oraz raport z zestawieniem wynajmu, przychodów i kosztów. Ceny za wynajmy zawsze konsultujemy z właścicielem obiektu.

Dostęp do kalendarza rezerwacji
Przez całą dobę, z dowolnego miejsca na świecie masz możliwość sprawdzenia on-line stanu obłożenia swojego apartamentu.
Baza stałych klientów Od wielu lat tworzymy bazę stałych klientów. Wielu z nich co roku, a czasem i częściej, wraca do zarządzanych przez nas apartamentów. Uważamy że jest to najlepsza rekomendacja?
Chcesz wypocząć w swoim apartamencie?
Nic ma problemu. Wystarczy ze sprawdzisz w kalendarzu rezerwacji, czy w wybranym terminie apartament jest wolny, napisz do nas, my go zablokujemy dla Ciebie, lub zrobisz to sam w udostępnionym panelu. Możliwość własnej bezpłatnej rezerwacji, tylko w okresach poza sezonem. Sezon to okres 20-grudzień – 1 marzec, 1 czerwiec-30 wrzesień. okres świąt Wielkanocnych, oraz majówki 28 kwiecień-5 maj, poza tym okresem udostępniamy 14-21 dni dla właścicieli obiektów. W okresach wysokiego sezonu pobieramy prowizję w wysokości 20% od aktualnych stawek dziennych, jednak istnieje możliwość negocjacji blokad właścicielskich do 7 dni, w okresach Wysokiego Sezonu. Wiemy, że na urlopie są przyjemniejsze zajęcia niż sprzątanie, dlatego za dodatkową opłatą (100-150 zł) zapewniamy pełną obsługę: posprzątamy po Twoim pobycie, wypierzemy pościel i ręczniki i przygotujemy wszystko na przyjęcie kolejnych gości. Na tych samych zasadach możesz udostępnić apartament swoim znajomym.

Chciałbyś rozpocząć współpracę?

Zadzwoń do nas lub napisz

Telefon – 579122343

email – apartserwis1@gmail.com

Wzór Umowy

    Najnowsze komentarze

      Kategorie

    PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com