Rezerwacja apartserwis1@gmail.com

Standardowe pośrednictwo w wynajmie nieruchomości

Klasyczna usługa wynajmu mieszkania / lokalu


Usługa pośrednictwa w wynajmie nieruchomościami to klasyczna usługa świadczona przez podmioty działające na rynku obrotu nieruchomościami.

Usługę w swojej ofercie posiadają praktycznie wszystkie działające biura nieruchomości niezależnie czy jest to Warszawa, Wrocław, Bydgoszcz, Kraków, Zakopane czy mniejsza miejscowość.

Biura nieruchomości działają tam, gdzie istnieje rynek nieruchomości.

Klasyczna usługa polegająca na znalezieniu lokatorów zainteresowanych wynajmem mieszkania wykazuje szereg zalet z punktu widzenia właściciela nieruchomości, ponieważ pośrednik wykonuje dużą część obowiązków związanych z najmem.

Do pośrednika należy prezentacja mieszkania, ustalenia ceny z właścicielem, a także weryfikacja każdej potencjalnie zainteresowanej osoby przed oglądaniem mieszkania, to bardzo ważny punkt pracy pośrednika, który gwarantuje bezpieczeństwo wynajmującemu. Działając na własną rękę wynajmujący mieszkanie, tak naprawdę nigdy nie wie, kto chce go odwiedzić w mieszkaniu!!


Należy jednak pamiętać, że pośrednik nie zwalnia wynajmującego z angażowania się w sprawy związane z mieszkaniem w trakcie bieżącej obsługi, a także nie wykonuje szeregu kluczowych i czynności.


Na rynku istnieje jednak alternatywa dla tego typu usługi – czyli kompleksowa obsługa wynajmu, którą oferuje nasza firma.


Cennik standardowego pośrednictwa wynajmu mieszkania / lokalu

Od 50% netto wartości jednomiesięcznego czynszu, stawka do ustalenia z właścicielem mieszkania, uzależniona od wysokości czynszu

    Najnowsze komentarze

      Kategorie

    PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com